NOVINKY

arr3Prečo EUROPANELPorovnajte si hrúbku stien pri rovnakej tepelnoizolačnej schopnosti(tepelného odporu steny) s... arr3Videopozrite si video:... arr3Začali sme používať aj polystyrénové tvárnice.Naša spoločnosť má možnosť výstavby všetkých nami ponúkaných domov aj v prevedení...

KONTAKTY

LUCKY´S stav s.r.o.
Malý Lég 220, 93037 Lehnice
Okres Dunajská Streda, kraj Trnavský
tel: +421905288238
napíšte nám
www.luckys.meu.sk
luckysstav@domzababku.sk

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Z letáku Z letáku 38% Z internetu Z internetu 27% Z odkazu na aute Z odkazu na aute 16% Doporučenie od známeho Doporučenie od známeho 19%


Začali sme používať aj polystyrénové tvárnice.

Naša spoločnosť má možnosť výstavby všetkých nami ponúkaných domov aj v prevedení betonovo-polystyrénového sendvičového systému (stratené debnenie z polystyrénových tvárnic sa armuje stavebnou oceľou a plní betónovou zmesou).

polystyrén tvárnica

Dúfam že naša ponuka presvedčí aj zákazníkov ktorý zatiaľ nemajú dôveru ku drevostavbám, ale vyžadujú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti od obvodových stien a pritom zachovanie štandardnej hrúbky steny.

 

Momentálne prebieha výstavba bungalovu v obci Blatná na Ostrove a v obci Lehnice, v prípade záujmu je možná osobná návšteva po dohode, kde si môžete prezrieť tieto tvárnice ako aj systém ich použitia.

 

 

...

 

NzNhYzky